5 отзывов
ТОВ"АГРОТРЕЙД-2000"
+380972388051
+380972388051

Рідке азотне добриво (UAN)

 • Ожидается
 • Оптом и в розницу

Цену уточняйте

+380972388051
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Рідке азотне добриво (UAN)
Рідке азотне добриво (UAN)Ожидается
Цену уточняйте
+380972388051

Описание

Рідке азотне добриво виробництва Болгарія. Продукт відомий і широко використовується протягом багатьох років у сільськогосподарському виробництві найбільш розвинених країн Європи, Північної та Південної Америки.

Рідке азотне добриво - найточніше рішення для живлення азотом. Підходить майже для всіх видів сільськогосподарських культур, рідке азотне добриво - універсальне рішення для сучасного фермера.

Рідке азотне добриво має загальний вміст активної речовини 32%. Його можна застосовувати протягом усієї вегетації. Завдяки своїм специфічним властивостям його можна використовувати для передпосівної підгодівлі, для вегетативного застосування та для коригувальної підгодівлі.

Використання рідкого азотного добрива має відбуватися у чітко визначені погодні умови та чітко дотримуватися рекомендованої норми добрив. Точна технологія нанесення надзвичайно важлива для уникнення опіків.

 

Переваги

Завдяки своїм специфічним фізико-хімічним властивостям рідке азотне добриво має багато переваг:

 • Він містить три форми азоту - амід, амоній та нітрати, що передбачає більш рівномірне та тривале вивільнення діючої речовини та зменшує відсоток денітрифікації.
 • Значно менші втрати на зліт навіть за відсутності оптимальної вологості внаслідок незначного випаровування за рахунок складеної формули та високої відносної ваги - втрати азоту приблизно на 30% менше, ніж аміачна селітра та сечовина.
 • Більш рівномірне та якісне поширення та швидший ефект запліднення.
 • Максимальне використання діючої речовини навіть при високій температурі без необхідності включення в грунт.
 • Нейтральність окислення ґрунту. Сечовина, яка під впливом уробактерій у ґрунті амоніфікується до карбонату амонію, викликає лужну реакцію та нейтралізує кислу реакцію нітратного азоту.
 • Зберігає свої властивості незалежно від терміну зберігання.
 • У разі комбінованого застосування з гербіцидами досягається економія до 20% гербіциду, без використання клеїв. Суміш рідкого азотного добрива та гербіцидів має низький ступінь фітотоксичності, що робить його застосованим у всіх фазах росту.
 • Гарантія безпеки при використанні - вона не горюча, вибухонебезпечна або токсична.
 • Її можна транспортувати та зберігати у всіх видах цистерн та контейнерів, виготовлених з нержавіючої сталі або штучного матеріалу, які знаходяться у справному стані.
 • Він може поєднуватися з заходами захисту рослин і сумісний для використання при крапельному зрошенні та всіх видах зрошувальних систем без засмічення фільтрів та частин системи.

 

ДЛЯ ПЕРЕХОДА ТИСНИ СЮДА

 

 

Технічні характеристики

Відповідає вимогам Положення 2003/2003 щодо мінеральних добрив з високим вмістом азоту

Склад                                                                Стандарти та норми
Зовнішній вигляд                                                                прозора рідина
Сечовина щонайменше 34,5 ± 1%
Аміачна селітра щонайменше 45,7 ± 1%
Загальний азот хв 32,0%
Вільний аміак 0–300 проміле
Інгібітор 100–140 проміле
Вода макс. 20,2%

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ОСОБИСТОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Информация для заказа

 • Цена: Цену уточняйте