5 отзывов
ТОВ"АГРОТРЕЙД-2000"
+380972388051
+380972388051

Рідке добриво з сіркою (UAN + S)

 • Ожидается
 • Оптом и в розницу

Цену уточняйте

+380972388051
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Рідке добриво з сіркою (UAN + S)
Рідке добриво з сіркою (UAN + S)Ожидается
Цену уточняйте
+380972388051

Описание

Огляд

Керуючись інноваційним мисленням і намагаючись нав'язати живлення рідким азотом в Болгарії як основне, ми хочемо представити вам ще один продукт з асортименту рідких добрив, який повністю змінить ваше уявлення про точне азотне живлення рослин. Це рідке азотне добриво із сіркою (UAN + S).

Живлення рідким азотом

Цей продукт поєднує в собі позитивні якості трьох різних азотних добрив - аміачної селітри, сечовини та тіосульфату амонію; всі переваги рідкого азотного добрива в поєднанні з сіркою. Це робить його унікальним продуктом, який може дати найкращий початок будь-якій культурі. Він застосовується не тільки для масових польових культур, але і для овочівництва, багаторічних рослин, виноградників тощо. Наявність трьох форм азоту в поєднанні з сіркою не є його основними перевагами. Тиосульфат амонію діє як інгібітор процесів нітрифікації, тому вивільнення азоту затримується і може тривати від 8 до 12 тижнів. Це робить його найкращим рішенням для передпосівної підгодівлі польових культур.

3 форми азоту + сірка

Ви отримуєте найкращий можливий розподіл діючої речовини в ґрунті, три форми азоту (амід, амоній та нітрати) та сірки. Втрати діючої речовини при підгодівлі рідким азотним добривом (УАН) або рідким азотним добривом із сіркою (УАН + С) мінімальні і можуть досягати не більше 10% за весь вегетаційний період підгодованої культури. Це робить цей продукт найефективнішим азотним добривом, за допомогою якого ви можете забезпечити повне азотне удобрення та живлення ваших рослин.

Використовуючи його в озимо-весняних культурах, які восени потребують швидкого запуску та подачі азоту до певної фази, це найкращий і найточніший спосіб зробити це. Застосовуваний перед посівом у пшеницю, рідке азотне добриво сіркою дає швидкий і рівномірний початок сівби, що обумовлено максимально хорошим розподілом діючої речовини в ґрунті, оскільки його застосування здійснюється за допомогою обприскувачів. Посіви є однорідними і разом входять в окремі фази, що є дуже важливим елементом у ставках на хороші врожаї. Пшениці, удобреної цим продуктом, буде достатньо азоту, щоб прогодувати максимальну кількість осінніх братів, закласти хорошу кореневу систему та побратимний вузол, оскільки він буде забезпечений азотом від проростання до спокою. Жодне інше зернисте азотне добриво не може досягти цього ефекту. Звичайно,

Бобові, які все більше стають частиною сівозміни фермерів, дуже добре реагують на підгодівлю рідким азотним добривом сіркою. У овочівництві та багаторічних рослинах це найкраще рішення для живлення азотом.

Подача азоту 8-12 тижнів

Підгодівля ярих культур, таких як соняшник та кукурудза (та інші ярі культури) рідким азотним добривом із сіркою - найкраще рішення для цих рослин. Особливо в районах, де волога низька. Застосовуваний перед останньою обробкою або після посіву в поєднанні з ґрунтовим гербіцидом, рідке азотне добриво з сіркою забезпечить задоволення потреб рослин у азоті на період від 8 до 12 тижнів, а це означає, що рослина постачається азотом на основні критичні етапи його розвитку. . це допомагає розвинути потенціал будь-якої культури, яка використовує найкращий спосіб підживлення та підгодівлі азотом, а саме підгодівлю рідким азотом сіркою.

Як рідке азотне, так і рідке азотне добриво із сіркою мають свої специфічні моменти застосування. Вони виражаються відповідно до застосовуваної діючої речовини та фази, в якій культура знаходиться на момент застосування. Атмосферні умови також слід враховувати, але вони не мають великого впливу при застосуванні продукту перед посівом або під час осінньої вегетації пшениці та ріпаку.

Ви можете знайти рішення щодо застосування цього продукту на всіх видах культур у наших агрономів-консультантів. Вони підготують індивідуальні програми запліднення, повністю адаптовані до специфіки та розпорядку вашої роботи. Для отримання додаткової інформації про цю та всі інші товари  не соромтеся звертатися до нас.

⊳ Зберігати упакованими в сухих закритих складах.

⊳ Зволоження або прямі сонячні промені не бажані.

Її транспортують у рідкому стані (цистерни) або пластикові контейнери.

 

Переваги

Завдяки своїм специфічним фізико-хімічним властивостям рідке азотне добриво має багато переваг:

 • Він містить три форми азоту - амід, амоній та нітрати, що передбачає більш рівномірне та тривале вивільнення діючої речовини та зменшує відсоток денітрифікації.
 • Значно менші втрати на зліт навіть за відсутності оптимальної вологості внаслідок незначного випаровування за рахунок складеної формули та високої відносної ваги - втрати азоту приблизно на 30% менше, ніж аміачна селітра та сечовина.
 • Більш рівномірне та якісне поширення та швидший ефект запліднення.
 • Максимальне використання діючої речовини навіть при високій температурі без необхідності включення в грунт.
 • Нейтральність окислення ґрунту. Сечовина, яка під впливом уробактерій у ґрунті амоніфікується до карбонату амонію, викликає лужну реакцію та нейтралізує кислу реакцію нітратного азоту.
 • Зберігає свої властивості незалежно від терміну зберігання.
 • У разі комбінованого застосування з гербіцидами досягається економія до 20% гербіциду, без використання клеїв. Суміш рідкого азотного добрива та гербіцидів має низький ступінь фітотоксичності, що робить його застосованим у всіх фазах росту.
 • Гарантія безпеки при використанні - вона не горюча, вибухонебезпечна або токсична.
 • Її можна транспортувати та зберігати у всіх видах цистерн та контейнерів, виготовлених з нержавіючої сталі або штучного матеріалу, які знаходяться у справному стані.
 • Він може поєднуватися з заходами захисту рослин і сумісний для використання при крапельному зрошенні та всіх видах зрошувальних систем без засмічення фільтрів та частин системи.

 

 

ДЛЯ ПЕРЕХОДА ТИСНИ СЮДА

 

 

Технічні характеристики

Відповідає вимогам Положення 2003/2003 щодо мінеральних добрив з високим вмістом азоту

Склад                                                               Стандарти та норми
Зовнішній вигляд                                                                прозора рідина
Сечовина щонайменше 34,5 ± 1%
Аміачна селітра щонайменше 45,7 ± 1%
Загальний азот хв 28,0%
Сірка щонайменше 5%
Вільний аміак 0–300 проміле
Інгібітор 100–140 проміле
Вода макс. 20,2%

 

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ОСОБИСТОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

 

 

 

Информация для заказа

 • Цена: Цену уточняйте