5 отзывов
ТОВ"АГРОТРЕЙД-2000"
+380972388051
+380972388051

NPK 16:16:16 НПК - комбіновані добрива

  • Ожидается
  • Оптом и в розницу

Цену уточняйте

+380972388051
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
NPK 16:16:16 НПК - комбіновані добрива
NPK 16:16:16 НПК - комбіновані добриваОжидается
Цену уточняйте
+380972388051

Описание

Огляд

NPK добрива - це складні високоефективні комплексні добрива, що містять основні макроелементи азот, фосфор і калій. Перевагою комбінованих добрив є вміст комплексу мікроелементів, а в деяких з них вміст сірки. Той факт, що всі необхідні поживні речовини, необхідні рослині на початкових етапах його розвитку, збираються в одну гранулу, робить добрива NPK дуже продуктивними.

Окрім накопичення добрив, їх також можна використовувати протягом вегетаційного періоду для забезпечення врожаю поживними речовинами на критичних фазах їх розвитку. Форми, в яких поживні речовини поміщені в добрива NPK, не впливають на кислотність ґрунту. Форма калію представлена ​​у вигляді хлориду калію.

Завдяки їх збалансованій формі та відносно низькому вмісту діючих речовин NPK добрива дуже придатні для коригуючого підживлення. Запліднення протягом вегетаційного періоду NPK передбачає більш високий відсоток поглинання рослинами, ніж якщо використовуються інші одно- та двокомпонентні "важкі" добрива.

Співвідношення елементів і легкозасвоюваної форми, в якій вони знаходяться в добривах NPK, робить їх придатними для задоволення потреб рослин на будь-якому етапі їх вегетативного розвитку.

 

Переваги

Застосовувані у відповідній програмі збалансованого удобрення з огляду на вимоги конкретного врожаю, типу ґрунту та мікроклімату місцевості, комплексні добрива мають такі переваги:

  • Контрольоване вивільнення поживних речовин.
  • Значне зростання використання поживних речовин.
  • Можливість точного та контрольованого внесення відносно низьких норм елемента, чого важко досягти при роздільному заплідненні.
  • Зменшення втрат від промивання та відведення поживних речовин.
  • Зниження витрат на одноразове застосування в ґрунті - транспорт, час та праця.

Вибір конкретних рецептур залежить від умов та типу вирощуваних культур. Використання добрив NP та NPK гарантує максимальну ефективність вкладених коштів та забезпечує повністю збалансований запас поживних речовин.

             Технічні характеристики

Склад                           Стандарти та норми
Загальний азот           16,0%
Всього P 2 O            16,0%
Водорозчинний калій (як K2O)             16,0%
Волога           макс. 1,0%
Гранулометрія: фракція 1,0 - 5,0 мм щонайменше 90,0%

 

Информация для заказа

  • Цена: Цену уточняйте