5 отзывов
ТОВ"АГРОТРЕЙД-2000"
+380972388051
+380972388051

NPK 15:40:10 - комбіновані добрива

  • Ожидается
  • Оптом и в розницу

Цену уточняйте

+380972388051
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
NPK 15:40:10 - комбіновані добрива
NPK 15:40:10 - комбіновані добриваОжидается
Цену уточняйте
+380972388051

Описание

Огляд

Поряд із продукцією, яка традиційно пропонується та відома фермерам, як аміачна селітра, потрійний суперфосфат, моноаммонійфосфат та діамонійфосфат, виробник також включає у свій список продуктів комплексні комбіновані добрива NP та NPK з мікроелементами та без них.

NPK добрива - це складні високоефективні комплексні добрива, що містять основні макроелементи азот, фосфор і калій. Перевагою комбінованих добрив є вміст комплексу мікроелементів, а в деяких з них вміст сірки. Той факт, що всі необхідні поживні речовини, необхідні рослині на початкових етапах його розвитку, збираються в одну гранулу, робить добрива NPK дуже продуктивними.

Окрім накопичення добрив, їх також можна використовувати протягом вегетаційного періоду для забезпечення врожаю поживними речовинами на критичних фазах їх розвитку. Форми, в яких поживні речовини поміщені в добрива NPK, не впливають на кислотність ґрунту. Форма калію представлена ​​у вигляді хлориду калію.

Завдяки їх збалансованій формі та відносно низькому вмісту діючих речовин NPK добрива дуже придатні для коригуючого підживлення. Запліднення протягом вегетаційного періоду NPK передбачає більш високий відсоток поглинання рослинами, ніж якщо використовуються інші одно- та двокомпонентні "важкі" добрива. NP - азотно-фосфорне добриво, призначене для живлення ґрунтів, які забезпечуються калієм. Він підходить для підгодівлі майже всіх культур як перед передпосівною підготовкою, так і для коригуючої підгодівлі. NP має відносно низький вміст легкозасвоюваних поживних речовин, що робить його хорошим рішенням для будь-якого господарства.

Збалансований вміст поживних речовин допомагає повністю задовольнити потреби рослин у макроелементах.

Вміст більше одного елемента в добриві також сприяє кращому засвоєнню поживних речовин з коріння рослин. При наявності фосфору азот в більшій мірі засвоюється рослинами, а наявність більше одного живильного речовини в засвоюваному вигляді сприяє повноцінному розвитку рослинного організму.

Співвідношення елементів і легкозасвоюваної форми, в якій вони знаходяться в добривах NPK, робить їх придатними для задоволення потреб рослин на будь-якому етапі їх вегетативного розвитку.

Вибір конкретних рецептур залежить від умов та типу вирощуваних культур. Використання добрив NP та NPK гарантує максимальну ефективність вкладених коштів та забезпечує повністю збалансований запас поживних речовин.

⊳ Добрива NP та NPK зберігаються у закритих, холодних та сухих складах.

⊳ Нагрівання та змішування з водою небажано.

Їх транспортують упакованими або оптом. Випускається в упаковці з поліетилену та поліпропілену, в упаковках:

- 50 кг

- 500 кг

 

Переваги

Застосовувані у відповідній програмі збалансованого удобрення з огляду на вимоги конкретного врожаю, типу ґрунту та мікроклімату місцевості, комплексні добрива мають такі переваги:

  • Контрольоване вивільнення поживних речовин.
  • Значне зростання використання поживних речовин.
  • Можливість точного та контрольованого внесення відносно низьких норм елемента, чого важко досягти при роздільному заплідненні.
  • Зменшення втрат від промивання та відведення поживних речовин.
  • Зниження витрат на одноразове застосування в ґрунті - транспорт, час та праця.

 

 

          Технічні характеристики

Склад                                       Стандарти та норми
NPK 15:40:10  
Загальний азот          15,0 ± 1,1
Аміачний азот          15,0 ± 1,1
Загальний вміст фосфору (як P₂O₅)          40,0 ± 1,1
Водо- і цитратнорозчинний P₂O₅          щонайменше 39,0%
Водорозчинний фосфор (як P₂O₅)          щонайменше 36,5%
Водорозчинний калій (як K₂O)          10,0 ± 1,1
Волога          макс. 2,0%
Гранули від 1 до 5 мм          щонайменше 98,0%

Відповідає вимогам Регламенту 2003/2003 щодо добрив ЄС

Характеристики

Основные
Страна производительБолгария

Информация для заказа

  • Цена: Цену уточняйте