5 відгуків
ТОВ"АГРОТРЕЙД-2000"
+380972388051
+380972388051

Моноамонійфосфат (MAP)

  • Очікується
  • Оптом і в роздріб

Ціну уточнюйте

+380972388051
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Моноамонійфосфат (MAP)
Моноамонійфосфат (MAP)Очікується
Ціну уточнюйте
+380972388051

Опис

Огляд

Моноамонійфосфат (МАР або амофос) - це складне висококонцентроване безводневе водорозчинне мінеральне добриво. Він не гігроскопічний і має зернисту форму з гранулами рівномірного розміру, завдяки чому рівномірно диспергується по поверхні ґрунту. Він містить дві основні поживні речовини - 11% азоту (N) та 52% пентоксиду фосфору (P 2 O 5 ) або всього 63% діючої речовини, що робить його легко засвоюваним рослинами. Амофос має найвищий відсоток водорозчинних P 2 O 5 (хв. 52%) серед фосфорних добрив. Присутність іонів фосфору створює умови для більш енергійного всмоктування амонійного азоту. Дефіцит фосфору негативно впливає на формування квітів, насіння та плодів, що призводить до зниження врожаю.

Моноаммонійфосфат підходить для удобрення всіх ґрунтів та культур. Завдяки своїй розчинності у води вона має властивості фосфорного добрива, що швидко діє, а низька рухливість фосфору в ґрунті дозволяє використовувати його для основного, зберігання, а також для періодичного удобрення.

Це добриво вносять при основній обробці ґрунту або передпосівом. Він також використовується для основного і передпосівного удобрення всіх польових овочів, фруктових культур, лоз, трав і квітів.

Зберігати в закритих, холодних і сухих складах . Нагрівання та змішування з водою небажано. Він транспортується в упакованому або оптовому вигляді. Мі пропонуємо фосфат моноамонію у поліетиленових та поліпропіленових упаковках, в упаковках по 50 і 500 кг.

 

 

Переваги

  • Підвищує тиск тургору та стійкість рослини до стресів та хвороб.
  • Підтримує рівновагу між вегетативною та репродуктивною фазою.
  • Стимулює ріст пагонів, коли рослини піддають стресу несприятливі умови (низька температура, недостатня кількість світла), також сприяє цвітінню та збільшує розміри плодів.
  • Покращує якісні характеристики плодів (вміст цукру, колір, текстура, довговічність при зберіганні).

Фосфат Моноамоній забезпечує рослини двома основними поживними речовинами, з'єднання єднаними разом в одній хімічній сполуці. Завдяки високому вмісту фосфору в основному використовується як фосфорне добриво.

Хімічна форма фосфору в моноамонійфосфаті знаходиться в молекулах з довгими ланцюгами, що додатково полегшує засвоєння рослинами, а також уповільнює процеси інактивації фосфору в ґрунтовому комплексі.

Це добриво повністю засвоюється рослинами і не залишає в ґрунті баластних речовин, що може знизити родючість ґрунту.

 

ДЛЯ ПЕРЕХОДУ ТИСНИ СЮДИ

 

 

Технічні характеристики

Склад Стандарти та норми
Загальний вміст азоту хв 11,0%
Зміст P 2 O 5 хв 52,0%
Волога макс. 1,5%
Гранули від 1 до 5 мм щонайменше 98,0%
Гранули під 1 мм макс. 2,0%
рН в 10% -ному водному розчині щонайменше 4,5%

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ОСОБИСТОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

 

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте