5 відгуків
ТОВ"АГРОТРЕЙД-2000"
+380972388051
+380972388051

Діамонійфосфат (DAP)

  • Очікується
  • Оптом і в роздріб

Ціну уточнюйте

+380972388051
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Діамонійфосфат (DAP)
Діамонійфосфат (DAP)Очікується
Ціну уточнюйте
+380972388051

Опис

Огляд

Діамонієвий фосфат (DAP або diamophos) - це складні висококонцентроване зернисте мінеральне добриво з відмінними фізичними властивостями. Він містить дві основні поживні речовини - 18% азоту (N) та 46% пентоксиду фосфору (P 2 O 5 ) або загалом 63% діючої речовини. Він отримується шляхом реакції між фосфорною кислотою (P 2 O 5 ) і аміаком (NH 3 ). Це недобросовісно з іншими лужними хімічними речовинами, оскільки його іони амонію перетворюються на аміак, коли вони потрапляють у навколишнє середовище з більш високим рівнем pH. Цей високоякісний продукт легко вносити в ґрунт, добре розчиняється, не є гігроскопічним і має зернисту форму з гранулами рівномірного розміру, через що він рівномірно диспергується по поверхні ґрунту.

Діамонійфосфат використовується для передпосівної підгодівлі озимих та ярих культур у зрошуваних умовах. Він підходить для удобрення ґрунтів, багатих калієм. Завдяки своїй розчинності у води вона має властивості фосфорного добрива, що швидко діє, а низька рухливість фосфору в ґрунті дозволяє використовувати його для основного, зберігання, а також для періодичного удобрення. В осінніх культурах додаткове передпосівне внесення добрив азотом не потрібно.

Його можна наносити безпосередньо на ґрунт, використовуючи звичайне обладнання для обприскування.

Зберігати в добре провітрюваних, прохолодних і сухих складах, які не допускають зволоження або прямих сонячних променів.

Уникайте нагрівання, виходу на вулицю, змішування з водою або міцними основами та гіпохлоритом натрію.

Транспортується упаковано або оптом. Мі пропонуємо діамонійфосфат у пакетах клапанних касетних мішків з поліетилену та поліпропілену, в упаковках по 50 кг, 500 кг та 1000 кг.

Переваги

  • Задовольняє потреби в збалансованому ввезенні поживних речовин залежно від їх вмісту засвоюваних форм у ґрунті.
  • Запобігає нестачі азоту і забезпечує постійне і повне бродіння. Високий вміст фосфору сприяє накопиченню цукру в коренеплодах та плодах.
  • Підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів (посухи, холодів / морозів), а також підвищує їх стійкість до хвороб.
  • Підтримує рівновагу між вегетативною та репродуктивною фазою.
  • Зменшує витрати на зберігання, транспортування та внесення в ґрунт.

 

ДЛЯ ПЕРЕХОДУ ТИСНИ СЮДИ

 

 

Технічні характеристики

Склад Стандарти та норми
Загальний вміст азоту хв 18,0%
Зміст P 2 O 5 хв 46,0%
Волога макс. 1,5%
Гранули від 1 до 5 мм щонайменше 98,0%
рН в 10% -ному водному розчині щонайменше 7,0%

 

 

ПОВЕРНУТИСЯ ДО ОСОБИСТОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

 

Інформація для замовлення

  • Ціна: Ціну уточнюйте